HOME

Pole dance a jeho vysoké podpatky

Tanečnice Poledance jsou ženy, které vystupují před publikem jako před tanečnice v diskotékách, večerních klubech nebo velkých večírcích. Poledance Dance nebo Poledance Dance je fyzická, energetická, erotická taneční forma a lze ji naučit v kurzech na mnoha tanečních školách. Pól taneční tanec však není v žádném případě pouze pro předchozí tanečníky. Rovněž se těší rostoucí popularitě v soukromém životě. Podporuje zdravý pocit těla, dává sebevědomí a sebevědomí při tanci v milovaných vysokých podpatcích.

Najděte tu správnou pólovou taneční obuv pole dance

Poledancing v posledních letech rozkvetl jako populární sport pro ženy a poledancing je také skutečnou zázračnou zbraní, která udržuje tělo i mysl v kondici. Nemluvě o sexualitě a milosti, kterou vyzařuje zkušený tanečník. Tanečníci Poledance, jako striptéři, mají erotické pohyby, ale tanec pólu neukazuje svá prsa nebo intimní oblasti a není tam žádný tip na tanec ... Ale vysoké podpatky náhorní plošiny se nosí pro oba typy tance. Sandály de striptýz se štěrbinou v náhorní plošině jako průhledný peněžní prostor, boty speciálně určené pro stolní tanec, takže tanec na stolech je často o tipech ... V Pleaser jsou také speciální tipy pro striptérky na vysokých podpatcích, ty jsou se štěrbinou v náhorní plošině Odstavec začleněn ... tyto modely pro naše erotické tanečníky by samozřejmě v našem online katalogu neměly chybět.

V Německu roste poptávka po pólovém tance z roku na rok a stále více žen se chce naučit akrobatický tanec na pólu, motivy pro učení jsou velmi odlišné povahy. Většina žen se chce udržovat v kondici s tancem na tyči. Některé ženy prostě chtějí rozšířit své taneční dovednosti, další přidají určitý nedostatek koření do svého milostného života, a další ženy se snaží pokračovat v kariéře poledancerky.

Proč bych si měl koupit pól taneční boty?

V našem internetovém obchodě na vysoké boty pole dance nabízíme velký výběr vysokých tanečních podpatků v transparentních nebo jasných barvách. Jako mezky, na které lze nasáknout nebo sandály pro lepší držení. Současné otevřené kotníkové boty jsou také oblíbené u našich zákazníků, a přestože je taneční pole a striptýzová scéna přísně oddělena, veřejnost je často zmatená. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že gogos tančí, aby oživili hosty nebo diváky a vytvořili dobrou náladu a striptýz se zaměřuje na sexuální složku. Bez ohledu na vaši motivaci byste neměli podceňovat výběr správných tyčových tanečních bot. Nákup taneční obuvi s pravým pólem hraje stejně důležitou a důležitou roli jako nákup správné běžecké boty pro joggera.

Najděte správnou tyč pro tanec

Při zakoupení taneční obuvi s pravým pólem byste neměli slepě koupit pár bot, které by vám vyhovovaly v barvě. Samozřejmě je to "A a O", najít budoucí pole taneční boty s designem atraktivní a sexy. Ústřední roli při výběru však hrají rozšířené faktory, jako je materiál, zpracování a ideální velikost délky a šířky. Jak již bylo zmíněno, pól taneční boty je polevou na dortu vašeho oblečení a podle toho by měla být barevně sladěna. Kreativita a chuť nejsou omezeny. Chutě jsou a vždy zůstanou jiné.

V následujícím textu bychom vám rádi poradili od A-Z a podpořili vás při výběru dokonalé pólové taneční boty.

Cílem pólového tance je vytvořit náladu a povzbudit hosty k tanci. Tanec v reproduktorech nebo v klecích není neobvyklý. Samotný pól tanec není taneční styl, nýbrž kombinuje různé styly v závislosti na přehrávané hudbě. Hip hop, dům, techno. Součástí těchto tanců jsou samozřejmě všechny druhy party hudby. Mnoho nováčků zpochybňuje nákup vhodné boty na tance a zpočátku se obejde bez krásné dvojice bot. Raději začnou tančit ve sportovní obuvi, baletní obuvi nebo dokonce naboso. Nošení pólových tanečních bot je důležitým aspektem, který mnohokrát zvětšuje celkový obraz tanečnice.

Charakteristikou pólové taneční boty jsou její vysoké podpatky (vysoké podpatky nebo jehlové podpatky), o kterých je známo, že zdůrazňují krásné ženské křivky. Kromě toho výběr správné pólové taneční obuvi nejen přitažlivě zvýrazní vaše tělo, ale doplní celkový celkový obrázek tanečnice s tyčemi. Polární taneční bota v různých variantách je polevou na dortu každého tance a určitě najdete vhodnou botu pro polární tanec bez problémů. Můžeme vám s tím pomoci!

Pole Dance vysoké podpatky boty by Pleaser jsou přesně pohodlným nástrojem pro tyto namáhavé vystoupení.

Klíčovým rysem tanečníků pole dance je nošení vysokých podpatků na pole dance během jejich vystoupení. Pole podpatek vysoké podpatky mají obvykle o něco vyšší plošinu a jsou nabízeny od zcela transparentních až po jasné neonové barvy, které září v UV světle. Polární taneční vysoký podpatek je ještě nápadnější s barevnými LED diodami, které jsou zabudovány do plošiny a začnou blikat nebo se rozsvítí při pohybu. Třpytivé kamínky způsobují, že se taneční pole vysoké podpatky třpytí ve světle strany. Naštěstí! Pouze výběr vhodné pólové taneční boty dává tanečnici sexuality na podlaze a taneční pohyby vypadají lépe se sexy pólem taneční boty je tancován. Zde není jeden taneční směr pólového tance, ale základy spočívají v mnoha tanečních oblastech, jako je balet, hip hop nebo jazzový tanec, které se navzájem kombinují.

Správná velikost pólových tanečních bot

Tanec s tyčemi občas trvá několik hodin a je nezbytná správná obuv. Zvláštní pozornost věnujte výběru velikosti a šířky boty. Kromě toho mohou všechny ženy relaxovat se širšími nohama. Mezi nesčetnými variacemi si také pro sebe vytvoříte atraktivní a dobře padnoucí taneční boty.

„Taneční boty s pravým pólem způsobují, že žena vypadá sexy i po několika hodinách a leží stejně pohodlně na noze jako od první sekundy nošení.“

Zkuste si na botu třikrát, než si ji vyberete. Bota by měla přesně zapadat do šířky a délky a chůze by měla být vždy bezpečná. Proč bychom na tuto skutečnost měli upozornit, protože malý kompromis ve velikosti nebo šířce vám umožní rychle vyfukovat bubliny. A dokonce i malé bubliny znemožňují tanec nebo chůzi na tyči. Jedinou věcí, která zde pomáhá, je blistrová omítka z lékárny, ale stále můžete zavěsit nové pólové taneční boty na několik dní.

Vyberte 100% materiál

Správný výběr materiálů pro pól taneční boty rozhoduje, zda má váš pól tanec četné skluzy nebo zda dokážete udělat dokonalý tanec celé hodiny. Nemluvě o nemilovaných bublinách, které může způsobit nesprávný výběr. Je obtížné tančit na vysokých podpatcích 17,5 cm, a pokud má podešev pólové taneční boty hladký povrch, určitě sklouzne. Nezáleží na tom, zda jste profesionál nebo děláte tanec na prvním pólu. Proto se absolutně ujistěte, že podrážka pólové taneční boty je vybavena gumou.

Proč? Zeptáte se mě, rád bych vám odpověděl.

Aby byla zajištěna stabilita a přilnavost na různých podlahách (také dlaždicích) a aby byla zachráněna trapná skluzavka. Trocha zasvěcených tipů: přilepte na podešev pruh omítky (pokud drahoušek nemá gumovou podrážku), to dává jistou přilnavost. Běžná tyčová taneční bota připomíná sandál a měli byste se ujistit, že horní uzávěr poskytuje kompaktní držení a stabilizuje chod. Na druhé straně by měl horní a vnitřní materiál sestávat z protiskluzového materiálu. Syntetika se zde doporučuje, protože syntetika brání uklouznutí a umožňuje pohodlné nošení celé hodiny.

Výběr vhodného odstavce vysoké boty na pole dance

Podpatky jsou charakteristickým rysem pólové taneční boty, ale musíte se naučit bezpečně chodit na 17,5 cm vysokých podpatcích. Zejména pro začátečníky navrhujeme pól taneční boty s menší patou, aby na začátku získali rutinu a bezpečnost.

»Chrániče hůlky Mighty Grip Dance Grip s malou přilnavostí«

Jsou pohodlné na nošení, neklouzají a chrání kotníky, zejména pro začátečníky. Různorodý výběr pól taneční boty také nenechává nic být požadovaný s menšími podpatky. Po malém tréninku zvětšete výšku paty, abyste svému tělu dodali milost, kterou potřebuje. Výběr správné velikosti je obtížný úkol s pólovou taneční botou. Existuje však jednoduché pravidlo, podle kterého si můžete být stoprocentně jisti, že jste vybrali tu správnou botu.

Závěr Nebo to zkuste nejdříve!

Doufáme, že jsme vám poskytli dobrou radu a že uvedená kritéria vám pomohou koupit si budoucí taneční obuv. Se správnou pólovou taneční botou určitě zažijete pocit klasického pólového tance.

Stejně tak vysílejte a dělejte dechberoucí sexy vzhled.

Bavte se cvičením a tancem:))!