Fotografski kutak: slike s penjanja.

penje: Dorja Mučnjak
smjer: Desni Ivovec, WI3+, 180m, Logarska
foto: Marko Dukši, 02/2005

Učitaj iduću fotografiju ...
AO HPD Željezničar
Povijest odsjeka
Alpinistička škola
Alpinistički i sportski smjerovi u Hrvatskoj
Knjižnica odsjeka
Ekspedicije, putovanja, izleti
Novosti
Arhiva novosti

Arhiva iz vremena prije nastanka ovih stranica

Linkovi

Novosti
Paklenica - Klin free
Sedmi izlet LJAŠ 2023: 6.-7.5. - Klek
Šesti izlet LJAŠ 2023: 29.-30.04. - Tulove Grede
Peti izlet LJAŠ 2023: 22.-23.04. - Dabarski kukovi
Četvrti izlet LJAŠ 2023: 16.04. - Vela Draga

Upozorenje

Penjanje je, po svojoj prirodi, potencijalno opasna aktivnost. Suština penjačkog iskustva jest u donošenju odluka: koje osiguranje upotrijebiti, koje smjerove penjati, kojoj informaciji vjerovati. više


RSS Feed

RSS je tehnologija koja omogućuje jednostavan način za automatsko preuzimanje informacija sa web stranica koje vam se sviđaju. više


Kontakt

AO HPD Željezničar
Trnjanska cesta 5b/I
HR-10000 Zagreb
[email protected]

Trazi se postanski sanducic

From: Marko Duksi - [email protected]
Date: Wed, 4 May 2005 07:46:59 +0200 (MET DST)

Treba nam jedan za Odsjek. Sva posta za HPD Zeljeznicar, bez obzira na sekciju/odsjek na koji je naslovljena te za Alpinisticki klub Zeljeznicar dolazi u zajednicki sanducic iza prvih vrata prije stepenica. Od tamo je preuzima predsjednik Drustva. Spiljarima njihovu potom ubacuje gore na tavan kroz vrata, medjutim, nama nema gdje! Tako da ja postu dobijem ili na sastanku UO (jednom mjesecno) ili, kao prosli put kad sam napomenuo da ocekujemo nesto hitno, na oglasnoj ploci iza kakvog postera(!).

To ne dolikuje pravom rjesenju pa nam hitno treba neki postanski sanducic s bravicom kojeg cemo postaviti negdje na zid ili vrata ormara, kako se vec dogovorimo. Ima li netko koji visak ili cemo dogovoriti da ga se kupi za male pare? Danas pod tockom 3, slobodno me i podsjetite.

M.D.


created by: zeljeznicar @ 2005-05-04 08:06:01