Omgång två:



Fredrik von Essen: den här killen bor på Lidingöö, är riktigt trevlig och söt och ser grymt bra ut!


Knut Benson: kortfattaaat så är Knut riktigt trevlig och skön! + han ser skitbra ut! :)


Hanna Allerstrand: den här snyggingen lärde jag känna för någon/några månader sen, och hon är riktigt nice! Love her! :)


Ebba Kongstad: Först och främst: är sjukt glad för att hon har ställt upp för mig så mycket och det ska hon ha jävla massa cred för! Hon är hur snygg som helst, alltid tooopnotch outfits, bra humor och snäll


Elliot Gyllenswärd: en av mina bästa kompisar som först och främst har en underbar personlighet och han är typ den som vet mest om mig av alla mina kompisar, och sen ser han sjukt bra ut :)


Clara Nordström Pagh: det finns bara positiva saker om den här tjejen! Hon tänker på andra, är snäll, skrattar mycket, bra kropp, snygg, söt osv :D


Teodor Tonelid: stöööört att vi inte har träffats på hela hösten! Han gick i min klass förut och vi var skitbra kompisar men sen när han bytte skola till någon på Lidingö så har vi tappat kontakten.. Jaja han är i alla fall sjukt snäll och en sån där kille man kan prata med om allt, och sen har han ju en riktigt bra kropp med tanke på att han tränar tennis typ varje dag, bra pigment och är riktigt snygg!

Kommentarer:
Namn:

vill du bara visa att du känner många eller?

2011-12-20 @ 15:35:25
Namn:

Vad trevligt skrivet om alla! :D

2011-12-20 @ 17:45:41
Namn:

Vilken skola på lidingö går han och hur gammal?

2011-12-21 @ 13:10:54
Namn: Julia

Jag tränar också tennis varje dag.

2011-12-21 @ 20:05:09

Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar:

Trackback
RSS 2.0