Abercrombie, Paris
Jag har sett bilder på Abercrombieaffären i London och Danmark och jag har sett New Yorks live, men den i Paris slår fan allt! Först var det en stor grind med guldkanter och i den stog det massa snygga killar. Efter den var det en lång allé med vitt grus och massa träd. När man kom till själva affären var det en enoooorm port som var fylld med ytterligare massa hetingar! Innuti var det kanske fem våningar och alla var enorma. Det spelades dunkande musik och det luktade (doftade!!!!) deras parfym. Mmmm lovely! Den här låten spelades hela tiden

Tyvärr var det dyrare där än var det var i New York och är i London. Tex en tshirt låg på runt 70-80 euro och det är ändå 700-800 kr för en t shirt?

Tyvärr var det dyrare där än var det var i New York och är i London. Tex en tshirt låg på runt 70-80 euro och det är ändå 700-800 kr för en t shirt?
Kommentarer:
Namn: Madeleine
heeta killar!
Namn:
heeta killar och lottie!
Namn: ----->Hanna<--------
jättesnygga!!!!! lägg upp bilder på vad du köpte!!
Trackback