GOODMORNING FRIDAY



Som ni vet brukar jag inte uppdatera så mycket på fredagar, men jag ska försöka med några idag i alla fall, annars blir det dubbelt så mycket imorgon.. Aja.. Nu ska jag repetera lite franskaglosor som jag har läxa på och sen dra mig mot skolan. Ha en jättebra dag ;)

Kommentarer:
Namn: Wilma

vad är det för svansar på hyllan bakom dig?:O

2012-01-27 @ 08:32:46
Namn: Amanda

Har din syrra en woolrich jacka? isånna fall vilken storlek har hon? för jag hade tänkt att beställa en för dom är slutsålda i affären. Och jag har hört att dom är ganska små i storlekarna. :)

2012-01-27 @ 15:31:02
Namn: Amanda

och jag såg att du testade typ en vit kort för ganska länge sen, kommer du ihåg vilken storlek det var på den? :)

2012-01-27 @ 15:46:44
Namn: Sara

Hur många syskon har du? kan inte du visa en bild på dom isåfall? :) älskar din blogg! du har så sjukt bra klädsmak och verkar vara jättetrevlig!!

2012-01-27 @ 17:25:23

Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar:

Trackback
RSS 2.0